ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Вовчанську відкрили новий фізкультурно-оздоровчий комплекс

22 серпня 2016 | 09:12

У Вовчанську відкрили новий фізкультурно-оздоровчий комплекс

У відкритті ФОКа, яке відбулося 21 серпня в рамках святкування Дня міста, взяла участь перший заступник голови ХОДА Юлія Світлична.

Вона привітала жителів Вовчанського району від імені голови ХОДА Ігоря Райніна, побажавши досягнення вищих спортивних результатів юним спортсменам.

«Відкриття нового спортивного комплексу дасть старт вихованню талановитої спортивної молоді району. Харківщина багата на спортивні таланти. Цього року наша область дала 29 спортсменів до олімпійської збірної України. І мені приємно бачити на відкритті фізкультурного комплексу підростаюче покоління спортсменів, які беруть на себе обіцянку поповнити скарбничку олімпійських медалей Харківщини, - сказала Юлія Світлична. - Спорт розвиває в людині внутрішню культуру, характер і силу духу. Цей характер і дух у вас буде можливість виховати в новому спортивному закладі. А якщо у людини є характер, то вона досягне всіх поставлених цілей».

У ході відкриття перший заступник голови ХОДА передала юним спортсменам, які будуть тренуватися у фізкультурно-оздоровчому комплексі, спортивний інвентар для занять.

Як депутат обласної ради Юлія Світлична взяла на себе зобов'язання проконтролювати підготовку документів, що необхідні для передачі об'єкта на баланс району і далі - міста Вовчанськ.

«Я зроблю все, щоб передача відбулася вже на найближчій сесії обласної ради, щоб діти змогли в найкоротші терміни взятися до занять», - підкреслила Юлія Світлична.

Майданчики комплексу пристосовані для занять різними командними видами спорту в будь-яку пору року: футболом, волейболом, баскетболом, гандболом та ін. Також тут є зали для боксу й інших видів спорту.

«Роботи з будівництва комплексу були заморожені в 2013-2014 роках. Відновити їх було непросто, але ми доклали для цього максимум зусиль. Нас почув Кабмін, і на будівництво було виділено близько 9 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку, також кошти виділялися районним та сільськими бюджетами, - розповіла перший заступник керівника області. - Роботи велися небувалим темпом, і буквально за півтора року ФОК був добудований. У 2015-2016 рр. на об'єкті було виконано понад 60% робіт».

Як підкреслив голова Вовчанської райдержадміністрації Валерій Мірошник, відкриття спортивного комплексу стало великим подарунком городянам до Дня міста.

«Для нас це справжнє свято. Коли будівництво було заморожено, мало хто вірив, що об'єкт буде добудований. Але, незважаючи на труднощі в країні, завдяки позиції обласної адміністрації та особисто Ігоря Райніна цей об'єкт отримав друге життя, - підкреслив глава району. - Це дуже важливо, що держава сьогодні ставить в пріоритет здоров'я молоді».

Юлія Світлична підкреслила: Вовчанський ФОК - тільки початок масштабної роботи з відновлення спортивних об'єктів області.

«Подібного роду ФОК вже найближчим часом буде відкрито в Первомайському районі. Його, за всіма нормами, планували будувати кілька років. Але ми прискорили темпи, щоб дати юним спортсменам можливість реалізувати себе», - підкреслила перший заступник глави ХОДА.

Більше фото

Фото

Теги: світлична фок вовчанськ

Версія для друку Поділиться:


Вверх