ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Стамбулі відкрився центр дистанційної освіти НТУ «ХПІ»

12 жовтня 2016 | 17:44

У Стамбулі відкрився центр дистанційної освіти НТУ «ХПІ»

Офіційна презентація локального центру харківського вишу, в якому навчатимуться турецькі студенти, відбулася 5 жовтня.

У відкритті закладу взяли участь представники Міністерства освіти і науки України та керівництво НТУ «ХПІ».

«Діяльність нашого офісу в Стамбулі — це свого роду експорт освітніх послуг харківського політеху. Представництво допоможе залучити турецьку молодь для навчання в нашому університеті. Тут вони зможуть здобути освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра або магістра дистанційно», - розповів ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол.

Інтереси політеху на турецькому освітньому ринку представлятиме компанія Ankauzet Ltd. Вона заснована благодійним освітнім фондом і займається наданням освітніх послуг, використовуючи сучасні дистанційні технології.

Турецькі партнери вже надають активну підтримку в просуванні НТУ «ХПІ» на ринку освітніх послуг у Туреччині: випущені презентаційні буклети про харківський виш турецькою мовою, на сайті компанії Ankauzet Ltd представлена ​​інформація про університет турецькою мовою.

Крім того, в рамках візиту до Туреччини представники НТУ «ХПІ» провели низку зустрічей, за підсумками яких було підписано угоди щодо подальшого співробітництва вишу з турецькими колегами.

Так, Євген Сокол і ректор Анка Технічного університету (Anka Teknoloji Üniversitesi, м Анкара, Туреччина) професор Махмед Челік підписали Протокол про наміри в сфері науково-освітнього співробітництва. Передбачається, що спільна діяльність двох вишів буде пов'язана переважно з комерціалізацією наукових розробок ХПІ на турецькому ринку. Зокрема, йдеться про скловолоконне і полімерне виробництво, двигунобудування тощо.

Ще одним важливим підсумком ділової поїздки до Туреччини стало співробітництво з турецькою компанією Inovera, яка надає свої послуги у сфері автоматизації навчального процесу та електронного документообігу.

У жовтні–листопаді цього року планується підписання договорів про співпрацю між політехом і компанією Inovera. Передбачається, що втілення проекту з автоматизації навчального процесу та впровадження електронного документообігу в харківському виші займе 3–4 місяці.

«Компанія Inovera вже багато років співпрацює з турецькими вищими навчальними закладами. У своїй практиці їй вдалося успішно впровадити проект електронного документообігу у восьми турецьких університетах, в одному з яких навчається близько 200 тисяч студентів, - розповів проректор з науково-педагогічної роботи НТУ«ХПІ» Ельдар Велієв. - Ми також домовилися про підготовку на базі компанії фахівців з ХПІ, які в майбутньому зможуть надавати свої послуги у сфері автоматизації навчального процесу іншим університетам України».

Фото

Теги: нту хпі дистанційна освіта стамбул туреччина

Версія для друку Поділиться:


Вверх