ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

До Балаклійського району надійшло вже понад 50 тонн гуманітарної допомоги

25 березня 2017 | 14:22

До Балаклійського району надійшло вже понад 50 тонн гуманітарної допомоги

Допомогу надали сусідні райони Харківщини, Полтавська область, Червоний Хрест, волонтери та громадські організації. На шляху до Балаклії знаходяться вантажі від Миколаївської та Хмельницької областей, а також ЮНІСЕФ.

«До нас продовжують з'їжджатися гуманітарні вантажі. Є три пункти, які їх приймають і розподіляють. Перший займається розподілом продовольчих товарів і засобів гігієни, другий - медикаментів, третій збирає будівельну гуманітарну допомогу», - повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

За її інформацією, до Балаклійського району в цілому надійшло вже близько 52 тонн гуманітарки, в тому числі понад 9 тонн хліба й близько 24 тонн води.

«Організована доставка продуктів тим людям, які не можуть пересуватися самостійно - людям із інвалідністю та пенсіонерам, а також відкрито пункти роздачі гуманітарної допомоги, які роздають хліб, воду, продукти харчування. Також організовано роботу із надання медикаментів», - зазначила керівник області.

Серед тих, хто надав допомогу Балаклійщині - інші райони Харківської області. Зокрема, із Золочева вже надійшло близько 700 кг гуманітарного вантажу, з Краснограда та Харківського району - по тонні, на даний момент очікують вантаж із Куп'янська. Серед регіонів України, які відгукнулися на доручення Президента допомогти балаклійцям, - Полтавська область. З Полтави вже надіслали 800 кг продуктів харчування та 9 кубів пиломатеріалів. У дорозі до Балаклійського району - вантажі з Миколаївської та Хмельницької області, також очікується поставка від ЮНІСЕФ.

Теги: світлична гуманітарна допомога балаклія

Версія для друку Поділиться:


Вверх