ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Балаклії повністю відновлено теплопостачання та підключено газ 80% абонентів

28 березня 2017 | 10:08

У Балаклії повністю відновлено теплопостачання та підключено газ 80% абонентів

Про це повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

За його інформацією, підключення абонентів міста Балаклія та села Борщівка до газу завершиться протягом 28 березня. Електропостачання в місті та прилеглих населених пунктах повністю відновлено. Електропостачання села Яковенкове здійснюється за тимчасовою схемою за допомогою 2 електростанцій ДСНС. З тимчасових евакуаційних пунктів до міста Балаклія переміщено всіх евакуйованих.

«Ми розпочали ремонтно-відновлювальні роботи. У них задіяно вже 14 будівельних компаній Харківщини. У першу чергу проводяться ремонти покрівель – ці роботи вже розпочалися. З 29 березня почнемо встановлювати вікна», - розповів Євгеній Шахненко.

Він також повідомив, що 28 березня спеціалісти Міністерства оборони України розпочнуть утилізацію вибухонебезпечних предметів.

«Утилізація проходитиме на спеціально відведеній території військової частини. Зрозуміло, що будуть чутні вибухи. Хочу попередити населення Балаклії, що приводу для занепокоєння немає. Роботи планові, безпечні, все знаходиться під контролем», - наголосив заступник керівника області.

За інформацією ДСНС, зараз піротехнічні підрозділи продовжують технічне обстеження й очищення від вибухонебезпечних предметів прилеглої до арсеналу території. Протягом 27 березня до штабу з ліквідації НС у Балаклійському районі надійшло 45 заявок щодо виявлення вибухонебезпечних предметів. Інформація надійшла від людей, що повернулися до міста та виявили предмети, ззовні схожі на боєприпаси, в місцях, які були недоступні піротехнікам під час подворового обстеження. До виконання робіт із розмінування від ДСНС залучено 75 піротехніків та 27 одиниць спеціальної техніки (15 піротехнічних розрахунків).

Теги: шахненко теплопостачання енергозабезпечення газ балаклія відновлювальні роботи будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх