ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Засідання Моніторингового комітету Ради Європи в Харкові – це сигнал довіри. Юлія Світлична

13 червня 2017 | 20:35

Засідання Моніторингового комітету Ради Європи в Харкові – це сигнал довіри. Юлія Світлична

13 червня голова ХОДА стала гостем прямого ефіру на телеканалі «Україна».

Серед тем, які порушили під час інтерв’ю з керівником області, - масштабна міжнародна подія, що відбудеться в Харкові вже за два тижні.

«Вважаю, що проведення у нас засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи – це сигнал довіри європейських інституцій до регіону, - сказала Юлія Світлична. – На Харківщину прибудуть понад 100 євродепутатів різних рівнів. Це місцеві представники Берліну, Парижу, Лондону, країн Східної Європи, Балтії. Це знакова подія для Харківщини, і ми зробимо все, щоб провести захід на високому якісному рівні».

Голова ХОДА відзначила, що під час засідання Моніторингового комітету планують розглянути не тільки загальноєвропейські питання, але й приділити увагу пошуку шляхів вирішення проблемних питань України.

Довідка. Моніторинговий комітет Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи стежить за дотриманням зобов'язань державами - членами Європейської хартії місцевого самоврядування, а також готує звіти про стан місцевої та регіональної демократії в Європі й моніторить окремі питання, що стосуються місцевої та регіональної демократії в країнах - членах Хартії. У жовтні 2016 року Юлія Світлична була обрана Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Теги: світлична україна ефір моніторинговий комітет конгрес рада європи

Версія для друку Поділиться:


Вверх