ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Упевнений, що інвестиційну естафету Харкова приймуть інші регіони України. Борис Ложкін

22 вересня 2017 | 10:42

Упевнений, що інвестиційну естафету Харкова приймуть інші регіони України. Борис Ложкін

Секретар Національної інвестиційної ради України бере участь в IX Міжнародному економічному форумі в Харкові.

«Завдяки фундаменту, який заклав керівник Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін (і справу його прекрасно продовжує Юлія Світлична), сьогодні буде не тільки розмова про інвестиції, але будуть підписані перші досить великі для харківського регіону інвестиційні проекти», - повідомив Борис Ложкін перед стартом форуму.

Він підкреслив, що залучення інвестицій до Харкова - це головне завдання, наслідком якого є більш ефективна робота економіки.

«Цього року ми бачимо перші ознаки поліпшення інвестиційного економічного клімату, ми бачимо зростання ВВП. І дуже приємно, що буквально за кілька днів після того, як успішно були розміщені євробонди України на 3 млрд дол., Харків прийняв естафетну паличку. І сьогодні, я сподіваюся, оголосить про інвестиційні проекти. Це дуже хороший знак, впевнений, що цю естафету приймуть у Харкова інші регіони України», - сказав Борис Ложкін.

Голова ХОДА Юлія Світлична, у свою чергу, зазначила, що частину перспективних інвестиційних проектів області вдалося отримати завдяки плідній співпраці з Національною інвестиційною радою при Президентові України.

«У нас вже заброньовані переговори щодо перспективного інвестування. Ми бачимо цю суму близькою до 200 млн доларів США», - сказала Юлія Світлична.

Більше фото

Фото

Теги: світлична ложкін харків форум інвестиції

Версія для друку Поділиться:


Вверх