ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові пройде міжнародна конференція «Угода про асоціацію як інструмент правових реформ в Україні»

02 жовтня 2017 | 10:56

У Харкові пройде міжнародна конференція «Угода про асоціацію як інструмент правових реформ в Україні»

Захід відбудеться 23 жовтня в Навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого (вул. Пушкінська, 84а).

А 24 жовтня буде проведено навчальний тренінг «Угода про асоціацію: загальний правовий орієнтир для українських юристів».

У заходах візьмуть участь співробітники Представництва Європейського Союзу в Україні, представники Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Кабінету міністрів України, Міністерства юстиції України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Парламентської експертної групи з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної та міської ради, експерти проекту ЄС Association4U, а також українські та закордонні  науковці з Великої Британії, Нідерландів, Німеччини та Польщі.

Конференцію присвячено актуальним правовим проблемам імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС; можливостям та перспективам українських компаній в умовах дії поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі;  значенню Угоди про асоціацію для регіонального розвитку; вивченню вітчизняного та закордонного досвіду з наближення законодавства.

Учасники навчального тренінгу отримають теоретичні та практичні знання щодо особливостей права Європейського Союзу у контексті Угоди про асоціацію, зобов’язань України та ЄС за Угодою про асоціацію, захисту прав громадян України та юридичних осіб за умов дії Угоди про асоціацію та ін. Учасникам тренінгу передбачена видача сертифікатів.

Можливою є участь в обох заходах.

Робочі мови: українська та англійська.

До участі запрошуються науковці, практичні працівники, незалежні експерти у сфері європейської інтеграції, а також юристи, що бажають отримати загальні правові орієнтири щодо змісту та дії Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Для участі у конференції та/або тренінгу необхідно подати заявку з вказанням прізвища, ім’я, по батькові, посади, місця роботи та, за наявності, відправити текст наукової статті/тез доповіді для друку в збірці матеріалів до 10 жовтня 2017 року на адресу conf.nlu.a4u@gmail.com.

Публікація є безкоштовною.

Довідки – за телефоном: (057) 704-92-19.

Організатори заходів - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, кафедра міжнародного права та Проект ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом» (Association4U) за фінансового сприяння Консалтингової групи GFA.

Теги: угода про асоціацію конференція

Версія для друку Поділиться:


Вверх