ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Центральну котельню у Вовчанську переводять на альтернативне паливо

22 листопада 2017 | 10:09

Центральну котельню у Вовчанську переводять на альтернативне паливо

Хід будівельних робіт на соціально значущих об'єктах Вовчанського району за дорученням глави ХОДА Юлії Світличної проінспектував її заступник Євгеній Шахненко.

Зокрема, він ознайомився з роботами з технічного переоснащення центральної котельні Вовчанська - тут встановлюють твердопаливні котли. Котельня опалює 94 об'єкти, в тому числі 40 багатоквартирних житлових будинків, у яких проживає понад 6 тисяч осіб, дитсадок, дві школи та фізкультурно-оздоровчий комплекс. Потужність оновленої котельні складе 10 МВт.

«Керівник області Юлія Світлична приділяє особливу увагу проведенню енергоефективних заходів та впровадженню енергоощадних технологій у регіоні. Введення в експлуатацію у Вовчанську котельні на альтернативному паливі дасть можливість відмовитися від використання дорогого газу для опалення районного центру», - зазначив Євгеній Шахненко.

За інформацією представників генерального підрядника будівництва, на сьогодні всі роботи ведуться згідно з графіком, завершити їх планують до кінця року.

«Ми вже встановили першу лінію. Змонтовано 32-метрову димову трубу, каркасну покрівлю, залито фундамент під приміщення котельні. Встановлюється котел, проводиться його обв'язка, встановлення насосів. Наступного тижня будемо встановлювати другу лінію», - розповів керівник компанії-генпідрядника Денис Ушкварок.

За його інформацією, витрати на переобладнання котельні окупляться за півтора сезону її роботи. Голова Вовчанської РДА Віталій Мірошник повідомив, що необхідну кількість пелетів для роботи котельні (1200 тис. тонн) поставлять три виробники, серед яких - і місцеві підприємства.

У Вовчанську Євгеній Шахненко також перевірив хід реконструкції будівлі, де розміститься Центр надання адміністративних послуг. Оглянувши проведені роботи, заступник голови ХОДА зазначив, що темп будівництва в одному з корпусів необхідно збільшити, в першу чергу, зосередившись на заміні зношених елементів конструкцій та покрівлі. Заступник керівника області провів нараду з представниками генпідрядника, технічного нагляду та авторами проекту.

У ході робочої поїздки до Вовчанського району Євгеній Шахненко також провів виїзний прийом громадян.

Фото

Теги: шахненко вовчанський район цнап робоча поїздка котельня будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх