ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Богодухівському районі будують нову школу для учнів 1 - 4 класів

05 грудня 2017 | 15:48

У Богодухівському районі будують нову школу для учнів 1 - 4 класів

З ходом робіт у селі Губарівка ознайомився заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко під час робочої поїздки до району 5 грудня.

Комплекс шкільних споруд у Губарівці почали будувати у 1990-х роках, але об’єкт був заморожений через припинення фінансування. Роботи відновили в 2017 році – виділення необхідного фінансування на їх проведення з держбюджету домоглася голова ХОДА Юлія Світлична.

«На даний момент у школі замінили покрівлю, встановили металопластикові вікна, частково виконали утеплення фасаду. Всередині будівлі залито підлогу. Зараз на об’єкті виконуються роботи з підведення комунікацій - електропостачання, водопостачання та водовідведення. Також замінюється теплотраса», - розповів голова Богодухівської РДА Володимир Шаров.

Навчатися у школі будуть учні 1-4 класів.

«Загалом у Губарівці проживають близько 300 дітей шкільного віку, тож школа там дуже потрібна, - підкреслив Володимир Шаров. - Зараз частина дітей навчається в приміщенні колишнього дитячого садка. Частина - їздить до Гутянської школи та в Полкову Микитівку. Тож було прийняте рішення про відновлення будівництва початкової школи, щоб у першу чергу створити комфортні умови для найменших учнів».

На території школи планують також облаштувати спортивний майданчик.

Весь комплекс робіт з будівництва та упорядкування території розраховують завершити в 2018 році.

Фото

Теги: шахненко школа губарівка богодухів будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх