ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині обговорили питання побудови системи цивільного захисту ОТГ

26 грудня 2017 | 11:02

На Харківщині обговорили питання побудови системи цивільного захисту ОТГ

Робоча нарада відбулась на базі ГУ ДСНС у Харківській області.

Під час заходу фахівці обговорили алгоритм побудови системи цивільного захисту об’єднаної територіальної громади, досвід втілення інвестиційних проектів зі створення місцевої пожежної охорони та діяльність суб’єктів забезпечення цивільного захисту в умовах децентралізації.

Директор Департаменту цивільного захисту ХОДА Павло Пономаренко запевнив, що діяльність облдержадміністрації буде спрямована на максимальну підтримку та допомогу всім учасникам процесу трансформації системи цивільного захисту населення.

«Поряд з іншими завданнями перед об'єднаними громадами зараз стоїть завдання організації цивільного захисту та пожежної охорони на своїй території. Створення центрів безпеки має стати фундаментом спокою та відчуття захищеності для громадян. Спільне завдання органів місцевого самоврядування та ДСНС - провести цю роботу максимально виважено, скоординовано та ефективно», - зазначив Павло Пономаренко.

Начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області Олександр Волобуєв у вступному слові зазначив, що в процесі реформи децентралізації якість діяльності служб порятунку має не тільки не знизитись, а навпаки – вийти на якісно новий рівень.

У ході наради «Перспективи побудови системи цивільного захисту в умовах реформування адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування на території Харківської області» директор Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова докладно роз'яснила керівникам районних підрозділів ДСНС принципи та перспективи реформи місцевого самоврядування і децентралізації. Вона повідомила, що зараз перед громадами відкриваються широкі можливості залучення коштів на розвиток інфраструктури, в тому числі на організацію центрів безпеки.

З метою координації та проведення низки спільних заходів для досягнення поставлених завдань у 2018 році під час заходу було запропоновано підписати меморандум між Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування, Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області та Департаментом цивільного захисту ХОДА.

Фото

Теги: дснс цивільний захист об'єднані громади нарада

Версія для друку Поділиться:


Вверх