ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Понад 6,5 тисячі осіб отримали матдопомогу з обласного бюджету в 2017 році

08 лютого 2018 | 10:23

Понад 6,5 тисячі осіб отримали матдопомогу з обласного бюджету в 2017 році

А з початку 2018 року в ХОДА та облраду за фінансовою підтримкою звернулися вже близько 800 жителів Харківщини.

Такі дані навів заступник глави ХОДА, голова обласної комісії з надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, Михайло Черняк. 7 лютого під його керівництвом відбулося друге в цьому році засідання комісії.

Заступник голови ХОДА повідомив, що протягом 2017 року комісія розглянула близько 7,5 тис. звернень, понад 6,5 тис. осіб отримали одноразову матеріальну допомогу коштом обласного бюджету. З початку року в ХОДА і до депутатів облради за допомогою вже звернулися 800 громадян. Половина з них отримають або вже отримали грошові кошти через відділення «Укрпошти».

Під час другого засідання члени комісії розглянули 498 звернень, основна маса яких стосується допомоги у виділенні коштів на лікування. Грошова компенсація надавалася жителям області, які потребують протезування, оперативного втручання та лікування онкологічних захворювань. Також розглянули 5 прохань про допомогу громадянам у відновленні будинків і квартир після пожежі. 120 звернень для вирішення соціально-побутових питань надійшло від учасників бойових дій в зоні проведення АТО.

Як зазначив Михайло Черняк, члени комісії колегіально розбирають кожне звернення, що надійшло.

«За останні кілька років кількість звернень до комісії значно зросла. Люди звертаються за реальною допомогою і отримують її, - підкреслив Михайло Черняк. - Зазначу, що сьогодні соціальний напрямок є пріоритетним і знаходиться під особистим контролем голови ХОДА Юлії Світличної. У минулому році для надання одноразової матеріальної допомоги з обласного бюджету було виділено близько 40 млн грн. У цьому році планується залучити не меншу суму. На початок року вже виділено близько 10 млн грн».

Заступник очільника області зазначив, що середній розмір матеріальної допомоги в минулому році склав 7 - 8 тис. грн.

Фото

Теги: черняк комісія матеріальна допомога виділення коштів на лікуваня

Версія для друку Поділиться:


Вверх