ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юна художниця з Харківської області перемогла у міжнародному конкурсі

12 квітня 2018 | 14:39

Юна художниця з Харківської області перемогла у міжнародному конкурсі

У конкурсі «Намалюй мені мир», який проходив у Парижі, взяли участь понад 2 тисяч дітей з 30 країн світу.

Харківську область з роботою «Війна та мир» представила учениця Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна Ірина Шевченко. Дівчина стала однією з 50 найкращих дітей світу та перемогла у старшій віковій категорії від 13 до 16 років. Серед переможців - ще дві дитини з України у молодшій та середній вікових категоріях з Одеської та Запорізької областей.

«Захід був присвячений Дню закінчення Другої світової війни у Європі. Наші талановиті молоді художники запрошені у травні на церемонію нагородження, яка проходитиме у Люксембурзькому палаці Сенату Французької Республіки, де вони отримують золоті медалі переможців, почесні дипломи та каталоги виставки», - повідомили у дитячій художній школі.

Конкурс проходив за підтримки Сенатора Франції Христофа Фрасси, Посольства Франції в Грузії, Посла миру від ЮНЕСКО, провідних художників Франції, Германії, Грузії, Естонії та інших країн світу.

Довідка. Ірина Шевченко, лауреат багатьох міжнародних виставок-конкурсів за перемоги, здобуті у Франції, Словаччині, Італії, та її викладач і директор ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна, член Національної спілки художників України та Міжнародної асоціації художників в Америці, лауреат міжнародних виставок та пленерів Володимир Непомнящий внесені до європейської «Золотої книги Пошани» у Франції за досягнення «Euro Arts Competitions».

Фото

Теги: митці конкурс перемога

Версія для друку Поділиться:


Вверх