ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині 31 випускник отримав найвищий бал із ЗНО

22 червня 2018 | 11:50

На Харківщині 31 випускник отримав найвищий бал із ЗНО

Про це повідомив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

«Це лише перші результати із зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів. Звичайно, щось аналізувати та робити якісь остаточні висновки дуже рано. Але ми вже отримали перші результати щодо 200-бальників. Нам дуже приємно, що вперше за весь час проведення ЗНО, харків’яни показали такий гарний результат», - сказав Анатолій Бабічев.

Він акцентував увагу на тому, що  Харківська область цього року дуже серйозно готувалася до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів: це підготовка як учителів, так і учнів, і випускників. 

За інформацією Анатолія Бабічева, в Україні  за результатами зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів у 2018 році 200-бальні оцінки (максимально можливу кількість балів)отримали 210 учасників. З них 31 (15%) - випускник із Харківської області.

«15 з тих, хто отримав найвищий бал,  - випускники фізико-математичного ліцею № 27. Це той заклад, який готує переможців міжнародних олімпіад з математики, фізики, інформатики, хімії, біології. Цьогорічні показники ЗНО – це результат спільної роботи педагогів, управлінців, батьків і, звичайно, наших учнів. Діти достойно навчаються, але до ЗНО дійсно потрібно готуватися: як психологічно, так і розуміти, які будуть завдання. На пробному ЗНО  кожен учень має змогу випробувати свої сили для того, щоб на самому ЗНО показати гарний результат»,  - сказав Анатолій Бабічев.

4 випускників цього року (42%) отримали по 200 балів з 2-х предметів (3 з них – учні фізико-математичного ліцею №27, 1 – випускниця 47-ї гімназії). В Україні таких всього 12.

Анатолій Бабічев також зазначив, що  загальний результат у розрізі областей, районів, міст, шкіл буде відомий, орієнтовно, на початку серпня.

Теги: зно бабічев результати бали

Версія для друку Поділиться:


Вверх