ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Євгеній Шахненко провів особистий прийом громадян

15 лютого 2019 | 14:05

Євгеній Шахненко провів особистий прийом громадян

15 лютого жителі області зверталися до заступника голови ХОДА за допомогою у вирішенні питань зі сфер ЖКГ та будівництва.

Так, жителька Харкова звернулася до Євгенія Шахненка з проблемою неналежного теплопостачання у квартирі.

«Я мешкаю в будинку, що найвіддаленіший від котельні. Усю зиму в приміщенні тримається низька температура - 12 градусів. Мені доводиться жити в родичів», - сказала заявниця.

За її словами, єдиний вихід у ситуації – це переведення квартири на індивідуальне опалення. Адже в будівлі вже неодноразово проводилися ремонтні роботи. Євгеній Шахненко поцікавився у заявниці, чи нараховується їй платіж за таку низьку температуру.

«Комунальники не мають права нараховувати платіжки за таку низьку температуру, - зазначив заступник голови ХОДА. - Потрібно технічно перевірити стан тепломереж, адже якщо проводилися ремонті роботи, результат має бути».

Вирішення цього питання він взяв під особистий контроль.

Також до заступника голови ХОДА звернулася жінка, що заявила про незгоду з розміром нарахування плати за послуги електропостачання.

«Усі жителі нашого будинку сплачують по 1,68 грн за кожен кВт електроенергії, незалежно від кількості», - сказала заявниця.

За її словами, будинок обслуговується не АК «Харківобленерго», а іншою компанією.

Усі питання, що були озвучені в ході особистого прийому, заступник голови ХОДА пообіцяв вивчити й надати громадянам всю можливу допомогу в рамках повноважень обласної адміністрації та відповідно до законодавства України.

Фото

Теги: прийом шахненко жкг

Версія для друку Поділиться:


Вверх