ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У семи районах та чотирьох містах області ремонтуватимуть очисні споруди

28 лютого 2019 | 12:52

У семи районах та чотирьох містах області ремонтуватимуть очисні споруди

Кошти на будівельні та ремонтні роботи виділені з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища під час ХІХ сесії обласної ради VІІ скликання.

Відповідні зміни були внесені до обласного бюджету на 2019 рік.

Зокрема, в цьому році планують капітально відремонтувати каналізаційні очисні споруди в селищі Донець Балаклійського району, провести реконструкцію каналізаційно-насосної станції в селищі Феськи Золочівського району, відновити частину каналізаційного напірного колектора в селі Наталине Красноградського району. Роботи з реконструкції також заплановані в Первомайському, Чугуєві та селищі Есхар Чугуївського району, у селищі Сахновщина та в Харкові.

Одним з наймасштабніших проектів є реконструкція очисних споруд у Малій Данилівці Дергачівського району.

Будівництво нових очисних споруд заплановане у Вовчанську та Люботині.

Крім того, за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища планують придбати 4 сміттєвози для сіл Гоптівка та Великі Проходи Дергачівського району, для Зміївського району та міста Лозова.

Також заплановано провести роботи з розчищення річища річки Вовча та розробити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію очисних споруд у смт Малинівці Чугуївського району, що дасть можливість створення належних санітарно-побутових умов для жителів району та поліпшить санітарно-епідеміологічний стан довкілля.

Фото пленарного засідання ХІХ сесії Харківської обласної ради VII скликання

Теги: сесія очисні споруди фонд навколишнє середовище

Версія для друку Поділиться:


Вверх