ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Цього року планують утеплити будівлю Біляївського ліцею

18 березня 2019 | 13:39

Цього року планують утеплити будівлю Біляївського ліцею

З роботою закладу ознайомився заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Спілкуючись з педагогічним колективом ліцею, він зазначив, що кошти на утеплення будівлі вже виділені з обласного бюджету. 

«Цього року плануємо провести утеплення будівлі закладу. Звісно, в школі буде тепліше та комфортніше, також буде можливість заощаджувати енергоресурси. До того ж із оновленням фасаду заклад матиме більш сучасний вигляд», - сказав Анатолій Бабічев.

Під час свого візиту до закладу він також відвідав оновлений за концепцією «Нової української школи» кабінет, де навчаються першокласники. 

«Я вражений тим, як запроваджується концепція «Нової української школи», тими умовами, які тепер створені для першокласників. Коштом субвенції з державного бюджету на впровадження «Нової української школи» у 2019 році у цій школі буде обладнано ще один кабінет для дітей, які підуть до першого класу у вересні», - сказав Анатолій Бабічев.

Окрім того, заступник голови ХОДА ознайомився з роботою ресурсної кімнати та медіатеки закладу. Анатолій Бабічев зазначив, що шляхом фінансування з бюджетів різних рівнів у регіоні, зокрема, і у Первомайському районі, вдається оновлювати матеріально-технічну базу шкіл.

«Первомайський район сьогодні в лідерах щодо запровадження реформи сфери освіти. Мені дуже приємно, що на Первомайщині функціонують три опорні заклади, які мають найсучасніше обладнання. Нам вдалося оновити по 5-6 кабінетів у цих школах. Це високий і достойний рівень, яким може похвалитися небагато навіть міських шкіл», - відзначив Анатолій Бабічев.

Він також нагадав, що у Біляївському ліцеї до кінця року буде побудовано спортивний майданчик.

Фото

Теги: бабічев первомайський район школа робоча поїздка утеплення

Версія для друку Поділиться:


Вверх