ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Ізюмі планують реконструювати ФОК «Донець»

16 квітня 2019 | 17:41

В Ізюмі планують реконструювати ФОК «Донець»

За два роки на місці старого фізкультурного комплексу зведуть будівлю з повноцінним басейном на 1-му поверсі й ігровим полем - на 2-му.

З проектом реконструкції в ході робочої поїздки в Ізюмський район ознайомився заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко. Він підкреслив, що завдяки підтримці спортивної галузі керівником області Юлією Світличною кошти на реконструкцію об'єкта виділять з Державного фонду регіонального розвитку.

За словами Євгенія Шахненка, проект вже пройшов експертизу, також відбулася міжвідомча комісія при Мінрегіоні.

«Ми чекаємо на відкриття фінансування. За тиждень проводимо тендерну процедуру - оберемо гідного підрядника й почнемо реконструкцію та будівництво цього комплексу, який забезпечить ізюмчан прекрасним басейном», - зазначив заступник голови ХОДА.

Замовником реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу є Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради. Начальник управління Максим Стрельник розповів, що побудована в 1980-х роках будівля однозначно потребувала реконструкції, бо це фактично був неутеплений ангар.

«Зараз серйозні спортивні заходи в ФОК не проводяться. Завдяки реалізації нового проекту наше місто отримає бажаний 25-метровий басейн, а на другому поверсі розмістяться поле для ігрових видів спорту - футболу, волейболу, настільного тенісу й тренажери», - поділився Максим Стрельник.

За його словами, від старої будівлі залишиться тільки фундамент, новий ФОК буде фактично збудований заново з сучасних матеріалів. Також будівлю буде опалювати автономна котельня, яка працюватиме на пелетах.

Заступник голови ХОДА запевнив, що керівництво області продовжить сприяти розвитку спортивної інфраструктури Ізюму.

«Коштом обласного бюджету було оптимізовано теплопостачання в Палаці спорту в Ізюмі. Плануємо ще відкрити кілька футбольних майданчиків», - повідомив Євгеній Шахненко.

Фото

Теги: ізюм шахненко реконструкція фок

Версія для друку Поділиться:


Вверх