ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині відзначають День пам’яток історії та культури

17 квітня 2019 | 12:12

На Харківщині відзначають День пам’яток історії та культури

В урочистих заходах взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

До Дня пам’яток історії та культури у Харківському художньому музеї розпочалась ХХIII Міжнародна наукова конференція «Слобожанські читання».

Під час урочистого відкриття Анатолій Бабічев привітав присутніх зі святом від імені голови ХОДА Юлії Світличної.

«Охорона культурної спадщини для обласної влади – один з пріоритетів у роботі. Тема непроста, вона потребує не лише значних фінансів, але також серйозного підходу й уваги. Багато зроблено, але ще є над чим працювати, - сказав Анатолій Бабічев. – Дуже важливо, що в регіоні діють програми щодо охорони культурної спадщини. Я впевнений, що фінансування буде збільшуватися щороку».

Під час заходу Анатолій Бабічев також вручив найкращим співробітникам ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини» відзнаки ХОДА.

ХХIII Міжнародна наукова конференція «Слобожанські читання» проходитиме з 17 по 23 квітня. Передбачено роботу секцій: «Охорона культурної спадщини і музейна справа», «Мистецтвознавство», «Археологія, охорона археологічної спадщини», «Історичне краєзнавство», «Етнографія, фольклористика, діалектологія і літературне краєзнавство», «Історія родин та генеалогія», «Освіта, виховання, навчання», «Історія світових воєн XX століття», «Музична спадщина», «Церковне пам'яткознавство, історія та музеологія у культурному вимірі». Також заплановано проведення круглих столів: «Некрополі Слобожанщини», «Мистецька спадщина Слобожанщини», «Збережи культурну спадщину Слобожанщини - безцінне сховище історичної пам'яті», «Політичні репресії, голодомори радянської доби в Україні».

Фото

Теги: бабічев день пам'яток історії худмузей конференція

Версія для друку Поділиться:


Вверх