ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер привітав учнів Барвінківської ЗОШ №3 зі святом Останнього дзвоника

24 травня 2019 | 14:28

Марк Беккер привітав учнів Барвінківської ЗОШ №3 зі святом Останнього дзвоника

24 травня перший заступник голови ХОДА відвідав «Парад дітей-квітів» у місті Барвінкове.

Звертаючись до дітей, випускників, батьків та вчителів, він передав вітання від голови ХОДА Юлії Світличної та висловив побажання успіхів, миру, добра, щасливої долі й здійснення найзаповітніших мрій.

«Для Харківської обласної державної адміністрації оновлення закладів освіти є одним з пріоритетних напрямків діяльності. Керівник області Юлія Світлична особисто приділяє особливу увагу сфері освіти. Ми добре розуміємо, що інвестиції в освіту – це інвестиції в майбутнє», - підкреслив Марк Беккер.

Він зазначив, що за сприяння голови обласної державної адміністрації з обласного бюджету виділено кошти на проведення капітального ремонту покрівлі школи, та запевнив, що виконання відповідних робіт взято на контроль.

Марк Беккер побажав школярам Барвінківщини цікавого й змістовного літнього відпочинку, а випускникам – здійснення всіх мрій, задумів і планів.

У ході заходу перший заступник голови ХОДА вручив почесні грамоти Харківської обласної державної адміністрації педагогам навчального закладу. Також відзначив відмінників навчання, переможців конкурсів та фестивалів різних рівнів.

Фото

Теги: беккер школа

Версія для друку Поділиться:


Вверх