ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Дергачах звели каркас майбутнього фізкультурно-оздоровчого комплексу

20 червня 2019 | 14:57

У Дергачах звели каркас майбутнього фізкультурно-оздоровчого комплексу

ФОК будується за типовим проєктом: це сучасна конструкція з багатофункціональним полем та тренажерними залами, роздягальнями, душовими й кабінетами.

Такі комплекси вже працюють у Первомайському, Вовчанську, Пісочині, селищі Борова, Золочеві та Краснограді.

«За декілька років ми зробили те, на що Харківська область чекала дуже довго. Системно будуємо нові об’єкти і відновлюємо вже наявну спортивну інфраструктуру в області, щоб надати можливість кожному, хто любить спорт, ним займатися. Адже спорт – це запорука здоров’я нації та майбутнього нашої держави, - підкреслила керівниця області Юлія Світлична. - Більш ніж 70 спортивних майданчиків було відкрито на Харківщині за два роки, будуються фізкультурно-оздоровчі комплекси, у тому числі в Дергачах, де на це чекали багато років. Будемо й далі працювати в цьому напрямку».

Зараз у Дергачівському ФОКу ведуться активні роботи: зведено каркас будівлі, підводяться комунікації.

«Робимо опалубку, армування на несні стіни, зводимо кам’яну кладку з газоблоку на сходовій клітці. Паралельно проводимо роботи з підведення водопроводу та каналізації», - розповідає майстер ділянки Сергій Галкін.

«Я впевнений, що цей проєкт втілиться успішно, адже голова ХОДА Юлія Світлична тримає це питання на особистому контролі. Наші маленькі і дорослі спортсмени вже наступного року будуть займатися тут спортом, отримувати масу задоволення і найголовніше – вести здоровий образ життя», - говорить заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль.

Діти та їхні вихователі з нетерпінням чекають, коли комплекс почне працювати.

«Це дуже важливий об’єкт - і з ідеологічної точки зору, і з виховної, і з точки зору здоров’я, - підкреслює директор Дергачівського ліцею №2 Олексій Остапенко. – Ми плануємо там проводити уроки фізкультури, свята. Все це потрібно. Навіть якщо більшість з дітей не стануть видатними спортсменами, найголовніше для дитини – це здоров’я».

Теги: фок дергачі будівництво спортивна інфраструктура

Версія для друку Поділиться:


Вверх