ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА провела прийом громадян в обласній інфекційній лікарні

01 серпня 2019 | 20:11

Голова ХОДА провела прийом громадян в обласній інфекційній лікарні

По допомогу до Юлії Світличної звернулося близько 15 співробітників дорослої та дитячої «інфекційок».

У розмові з керівником області лікарі та медсестри порушували питання зі сфер соцзахисту, охорони здоров'я та житлово-комунального господарства. Багато звернень стосувалися ремонту доріг і роботи транспорту в області.

Так, мешканка Циркунів медична сестра Світлана Аліхнович поскаржилася голові ХОДА на роботу перевізників на маршруті, що з'єднує цей населений пункт з Харковом.

«У нас дуже велика проблема з транспортом. Графік не дотримується. Ми дуже довго стоїмо на зупинці. Нам їхати 10 хвилин, а ми на зупинці стоїмо по 30 - 40. Узимку це взагалі жахливо. Проїжджаючі автобуси з Руських Тишків і Липців переповнені, особливо вранці. Будь ласка, Юліє Олександрівно, допоможіть нам це вирішити», - звернулася Світлана Аліхнович до керівниці області.

Юлія Світлична поставила завдання керівництву Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА розібратися в ситуації.

«Потрібно провести переговори з перевізником. Звернути увагу на скарги людей і знайти взаєморозуміння в цьому питанні. Комфорт для пасажирів повинен бути забезпечений. І в годину пік, коли людям необхідно, повинен бути додатковий транспорт», - підкреслила Юлія Світлична.

Необхідність збільшувати кількість рейсів у години пік планують внести до умов конкурсу при визначенні перевізника, який обслуговує маршрут.

«Потрібно зробити так, щоб ці умови виконувалися. Це повністю в компетенції департаменту, тому всі зауваження, які озвучують люди, необхідно взяти на контроль», - поставила завдання голова ХОДА.

Кілька питань стосувалися ремонту доріг та мостів області, в тому числі шляхопроводу в селі Андріївка Балаклійського району (роботи на ньому вже йдуть і будуть завершені цього року), а також дороги Ізюм - Борова. Юлія Світлична зазначила, що в Харківській області - найбільша протяжність доріг в Україні, більшість шляхів - у вкрай поганому стані. У першу чергу в області ремонтують головні транспортні артерії. Уже відновлено шляхи до Куп'янська, Охтирки, Ізюма, роботи йдуть на дорозі до Лозової.

«Дороги місцевого значення знаходяться на балансі області 2-й рік. Ми отримуємо кошти з державного бюджету, виділяємо з обласного та залучаємо до ремонту місцеві бюджети. Однозначно ремонти будемо продовжувати, в тому числі ремонт дороги Ізюм - Борова. Можливо, не все відразу - будемо ремонтувати частинами, планомірно закладати всі дорожні роботи в обласну програму, щоб за 3 - 5 років у Харківській області були хороші дороги», - сказала голова ХОДА.

З проханням молодшої медсестри Наталії Харченко - відновити курсування однієї з електричок напрямку Харків - Золочів - Юлія Світлична пообіцяла звернутися до керівництва Південної залізниці, а якщо звернення не буде почуте - безпосередньо до «Укрзалізниці».

Лікар-лаборант відділення інтенсивної терапії Світлана Макарченко попросила голову ХОДА допомогти в освітленні вулиць рідного смт Покотилівки.

«У цьому році або на початку наступного відпрацюємо проєктну документацію, подивимося, які можливості є у місцевому та обласному бюджетах. Ваші вулиці обов'язково будуть з освітленням, - запевнила керівниця області. - Другий рік поспіль ми реалізовуємо програму «Енергія світла», вона затверджена на 3 роки вперед. У 2019-му будемо освітлювати близько 90 вулиць і 3600 під'їздів. Освітлюємо також парки та громадські місця, щоб людям було комфортно та безпечно».

Вирішення всіх питань, з якими звернулися до Юлії Світличної в ході особистого прийому, взяли на контроль керівники профільних департаментів ХОДА.

Більше фото

Фото

Теги: світлична інфекційна лікарня прийом

Версія для друку Поділиться:


Вверх