ОФИЦИАЛЬНЫЙ ВЕБ-САЙТХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ
ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ

Обласний гуманітарний штаб забезпечує населення деокупованих територій продуктами харчування

24 сентября 2022 | 12:51

Обласний гуманітарний штаб забезпечує населення деокупованих територій продуктами харчування

За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова, продукти першої необхідності, питна вода та засоби гігієни були доставлені в селище Шевченкове Куп’янського району.

Допомогу розподілять по всій території Куп’янського району. Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки голови Куп'янської РВА Андрій Канашевич, особливо складно забезпечити харчами людей у прифронтових населених пунктах. 

«Гуманітарна обстановка там важка. Ми розуміємо, що і Дворічанська громада, і місто Куп’янськ перебувають під обстрілами артилерії окупаційних військ, тому там складніше налагоджувати логістику. Але ми вже відпрацьовуємо це питання», - зазначив Андрій Канашевич.

Складна ситуація і в Шевченковому. За словами волонтера Олександра Бурі, багато хто в селищі не має роботи й, відповідно, не може придбати продукти харчування. Тож, продуктові набори та засоби гігієни наразі затребувані місцевими жителями.

Зокрема, напередодні до Шевченкового надійшла тисяча проднаборів від гуманітарного штабу Харківської області.

«Це повноцінний набір і продуктів тут вистачить щоб прожити місяць. Є крупи (ячна та пшенична), макарони, 2 пакети борошна, згущене молоко, 3 банки тушонки, олія, печиво й інші продукти», - розповіла волонтерка, завідуюча складом гуманітарної допомоги Світлана Даниленко.

На ще одному складі селища розвантажили мішки з цукром, сіллю, палети з консервами, згущеним молоком та інші продукти першої необхідності.

В самому Шевченковому, як наголошує селищний голова Валерій Приходько, люди вже отримують продуктову допомогу від Харківської ОВА. На черзі - менші населенні пункти громади.

Крім Харківської ОВА, гуманітарну допомогу в деокуповані населені пункти передають також представництва ООН, Червоного Хреста і багато волонтерських організацій.

«Зараз ми розроблюємо логістику, щоб охопити всі села та забезпечити місцевих жителів продуктами харчування, побутовою хімією та засобами індивідуальної гігієни», - зазначив голова Шевченківської громади.

Фото

Теги: гуманітарна допомога

Версия для печати Поделиться:


Вверх