ОФИЦИАЛЬНЫЙ ВЕБ-САЙТХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ
ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ

Оголошення про початок формування Постійної конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників надавачів соціальних послуг комунального сектору

23 октября 2021 | 13:15

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Харківська обласна державна адміністрація оголошує про початок формування персонального складу Постійної конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників надавачів соціальних послуг комунального сектору (далі – конкурсна комісія).

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до персонального складу конкурсної комісії можна надавати до сектору управління персоналом Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації (далі – сектор управління персоналом) за адресою: 61022, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 3 під’їзд, 6 поверх, кабінет № 205, понеділок – четвер з 8.00 год. до 17:00 год., п’ятниця – з 8.00 год. до 15.45 год. (обідня перерва з 12:00 до 12:45), крім вихідних, протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про початок формування конкурсної комісії, Електронна адреса: dszn-kadry@sp.kh.gov.ua, завідувач сектору управління персоналом Малько Ірина Михайлівна, телефон: (057)7052695.

Версия для печати Поделиться:


Вверх